Szanowni Rodzice,
witamy w nowym roku szkolnym 2020/21.
Ten rok będzie trudny dla nas wszystkich, dlatego liczymy na dobrą współpracę i wyrozumiałość, bo tylko wtedy jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, a przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo zdrowotne dzieciom, pracownikom przedszkola i rodzicom.
Przedszkole czynne będzie od 6:00 do 17:00. Przyprowadzanie dzieci w godzinach od 6:00 do 8:30 i odbieranie dzieci od 14:00 do 17:00 odbywa się w rygorze sanitarnym.
 Z uwagi na remont atrium przed przedszkolem, dzieci w pierwszych tygodniach września, wchodzą przez furtkę od strony placu zabaw.
Rodzice zobowiązani są do zapoznania się z aktualnymi procedurami, złożenia stosownego oświadczenia i bezwzględnego zasłaniania nosa i ust.
 Przy furtce znajduje się dzwonek. Prosimy czekać na podejście pracownika przedszkola.
 Na teren placu zabaw w pierwszych dniach września i zachowaniem zasad bezpieczeństwa (maseczka, dystans społeczny) mogą wejść tylko rodzice nowych dzieci i odprowadzić je do Sali.
Na początku września planujemy przeprowadzić grupowe spotkania z rodzicami, wtedy przekażemy Państwu więcej informacji na temat organizacji nowego roku szkolnego i odpowiemy na pytania.
Wychowawcy w najbliższych dniach skontaktują się z Państwem, tak abyście wiedzieli, do której grupy przydzielone są dzieci.
Prosimy śledzić swoje skrzynki e-mailowe, ponieważ będziemy się z Wami w ten sposób komunikować.
Zapytania można kierować odpowiednio do wychowawców i dyrektora, również drogą e-mailową.
Teresa Kurylak i Joanna Dziadosz -Łozińska: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Danuta Walczyk, Patrycja Dymek: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Danuta Furca, Sandra Trzeciak: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor Aldona Pydych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Specjaliści: logopedzi, pedagog i terapeuci skontaktują się z Państwem i ustalą drogi komunikacji.
Z poważaniem
Dyrektor Aldona Pydych