Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze dobro dzieci i Wasze potrzeby w poniedziałek 15 kwietnia 2019 r. wznawiamy pracę przedszkola w okrojonym składzie nauczycieli i personelu obsługowego, dlatego w tym dniu prosimy przyprowadzić dzieci tylko w szczególnych przypadkach i poinformowanie dyrektora przedszkola o tym zamiarze, aby dyrektor mógł zapewnić dzieciom pełne bezpieczeństwo.

We wtorek 16 kwietnia 2019 r. będą funkcjonowały trzy grupy ale również w niepełnym składzie pedagogów i personelu obsługowego. Jeżeli możecie Państwo jeszcze pozostawić dzieci pod Waszą opieką do środy 17 kwietnia 2019 r. to bardzo o to proszę. Szczególnie proszę rodziców, którzy nie pracują lub mają innych członków rodziny pod których opieką mogą pozostawić dzieci.

Aldona Pydych

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 44 „Promyk” w Opolu