• Filters
bezpieczny-internet
Manufacturer: Royal Toys

Necio.pl to projekt edukacyjny skierowany do dzieci w wieku 4-6 lat, którego celem jest nauka bezpieczeństwa w Internecie. Prowadzony jest przez Fundację Dzieci Niczyje we współpracy z Fundacją Orange, w ramach programu Komisji Europejskiej „Safer Internet”. Bohaterem projektu jest przyjazny robocik Necio, który zaprasza najmłodszych do wspólnej „zabawy w Internet”. Przejdź do strony.

chrzescijanskie-gry
Manufacturer: Royal Toys

Znajdziecie tutaj chrześcijańskie opowiadania, gry i zabawy. Zobacz.

wiersze-opowiadania
Manufacturer: Royal Toys

SuperKid został stworzony przede wszystkim dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Z naszych zasobów korzystają jednak chętnie także nauczyciele i wychowawcy przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3, pedagodzy, terapeuci, nauczyciele szkół specjalnych. Bo jest to serwis dla tych, którzy chcą dbać o wszechstronny rozwój swoich dzieci lub małych podopieczny. Zobacz.

bezpieczny-internet3